• Новак
Плажата Повикува Постер Печатени Букви И Наредени

Плажата Повикува Постер Печатени Букви И Наредени

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Плажата Повикува Постер Печатени Букви И Наредени (18 х 24) ќе направат совршен додаток на вашиот дом или канцеларија или примач на подароци. Ова лиценцирано Ликовно Печатење беше репродуцирано На Врвна Тешка Берзанска Хартија која ги доловува сите живописни бои и детали за оригиналот. Овој прекрасен Отпечаток На Постер За Ликовна Уметност е подготвен за закачување или врамување и бродови во преголема цевка за максимална заштита. Плажата Повикува Постер Печатени Букви и Наредени (18 х 24).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката