• Новак
Центрични Делови Диск Сопирачка Дебеломер Стр N:141.35628

Центрични Делови Диск Сопирачка Дебеломер Стр N:141.35628

Rating 
DEN 2641.28

Достапност
Производот е достапен

Центрични Делови Диск Сопирачка Дебеломер P/N : 141.35628 ПОЛУ ОПТОВАРУВАЊЕ КАЛИП. Диск Сопирачка Дебеломер. Одговара Изберете : 2010-2011 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Е 2012-2014 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Е 350 2012-2015 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Ц 2015-2017 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ е 400 и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката