• Новак
Хадсон Бебе Доенче Девојка Памук Ромперс 3пк, Корал Фламинго, 6 Месеци

Хадсон Бебе Доенче Девојка Памук Ромперс 3пк, Корал Фламинго, 6 Месеци

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Хадсон бебешките ромпери се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите памучни ромпери имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и се удобна едноделна облека за вашето малечко. Нашите ромпери се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење и одлични за потопли температури. Хадсон Бебе Доенче Девојка Памук Ромперс 3pk, Корален Фламинго е одличен детски најважен сет за вашето малечко. Комплетот вклучува памучни ромпери. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката