• Новак
Жените Интимни Чипка Долна Облека Дише Бикини Гаќи На Дозвола Подарок За Одмор На Вљубените Стилски Облеки За Спиење

Жените Интимни Чипка Долна Облека Дише Бикини Гаќи На Дозвола Подарок За Одмор На Вљубените Стилски Облеки За Спиење

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Големина : М Половината : 56см/22.05" Должина : 21см/8.27" Големина : Л Половината : 60см/23.62" Должина : 22см/8.66" Големина : XL Половината : 64см/25.20" Должина : 23см/9.06" долна облека поставена Одлично За Брачна Ноќ Меден Месец Секси Долна Облека, Подароци За Денот На Вљубените За Неа, Годишнина вечера Со Свеќи, или секоја жешка ноќ со loverstyle : женска секси долна Облека со v-врат, Паѓајќи хемиска облека за спиење длабока v мрежа бебешка кукла ноќница.Прилика : Долна Облека, Ноќна Облека, Облека За Спиење. Совршен За Специјална ноќ, Денот на Вљубените, Подароци За Меден Месец, брачна ноќ, Невестински Подароци.Точно на големината одговара, дизајниран со вас во умот.Машина за перење. Издржлива висококвалитетна ткаенина ќе се мие убаво. Бои кои нема да работат. ТКАЕНИНА СО ФЛЕКСИБИЛНА : Мека, Еластична и издржлива, облечена во слободна мека и удобна, ве прави привлечни, Ви Носи најудобно уживање. Добар подарок за вашата посебна личност. Размислете дека сте секси и шармантни. Прилика : ова е долна облека за подарок за денот на Вљубените меден месец или невестински туш, брачна ноќ, невестински подарок и други специјални прилики. Направете ве попривлечни, Дозволете вие и вашиот љубовник да живеете одличен живот. Тоа е исто така прекрасен избор за вашата топла ноќ. Купување Среќа : Ако Не Сте Целосно Задоволни Со Купувањето, Ве Молиме Контактирајте Со Нас,Ние Ќе Го Направиме Правилно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката