• Новак
Инктастичен Мал Шеф Со Бебе Во Костум Подарок Бебе Девојка Лигавче

Инктастичен Мал Шеф Со Бебе Во Костум Подарок Бебе Девојка Лигавче

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Покажи мама и тато чиј шеф во со оваа смешна бебе девојка облечен во розова вратоврска облечен во розова коса лак велејќи Мал Шеф Бебе Лигавче. Нашата Бебешка Лигавче е оценета со висока погодност и издржливост и со различни модерни бои, вашето бебе може да биде тренди. Измешајте и совпаѓајте со секоја облека. 100% памук прстен откачи чешлани хедер бои се памук-поли. Ширина 7,75", Должина 11,75 " Бебешка Лигавче. Инктастичен Мал Шеф Со Бебе Во Костум Бебе Лигавче Женски Хедер Греј Една Големина. Покажи мама и тато чиј шеф во со оваа смешна бебе девојка облечен во розова вратоврска облечен во розова коса лак велејќи Мал Шеф Бебе Лигавче. Нашите лигавчиња се чешлан памук со прстен. Засилен со затворање на кука и јамка. Создаден само со најдобрите и најмеките материјали што му овозможуваат на малиот да остане чист и удобен. Печатени со најдобра директна технологија за печатење облека користејќи САМО еколошко мастило, создавајќи безбедна и удобна лигавче. Нашите лигавчиња се излечени од топлина, така што лигавчињата можат да се мијат безброј пати и да не покажуваат избледување, пукање или губење на бојата. Inktastic, е семеен бизнис кој ги печати сите производи во САД со гордост и интегритет обезбедувајќи најдобро искуство на клиентите од почеток до крај. деца идна кариера окупација симпатична симпатична подарок новороденче облека новороденче.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката