• Новак
Регулатор-Компатибилен со 1962, - Понтијак Боневил 1971

Регулатор-Компатибилен со 1962, - Понтијак Боневил 1971

Rating 
DEN 499.68

Достапност
Производот е достапен

Регулатор - Компатибилен со 1962, 1964 - 1972 Понтијак Боневиленоте : Професионален; Вклучен Хардвер За Ново Монтирање : Nomeets или Ги Надминува Спецификациите НА OEM : Вклучен Држач За Монтирање : Yesfeartes : - Произведен за да ги исполни очекувањата за вклопување, форма и функција - Професионална, премиум замена на резервниот пазар - Обезбедува перформанси и сигурност што ја очекувате Од ACDelco Compatible со Или Одговара : забелешка : 62 Засилувач - 1962 понтијак боневиленоте : Надворешен - 1970 - 1972 Понтијак Боневиленоте : со светлина - 1964 - 1967 Понтијак Боневиленоте : - 1968 - 1969 понтијак боневилефити години : 1962 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 Прегледајте Го Описот на Производот за Да Обезбедите Соодветно Вклопување. 1962 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972. Регулатор На Напон.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката