• Новак
Cptfadh Прстени За Жени Титаниум Челик Змеј Прстен Со Сребро Златен Змеј Нерѓосувачки Челик Прстен

Cptfadh Прстени За Жени Титаниум Челик Змеј Прстен Со Сребро Златен Змеј Нерѓосувачки Челик Прстен

Rating 
DEN 175.84

Достапност
Производот е достапен

Прстен Од Змеј Од Титаниум Челик со Сребрен Златен Змеј Прстенопис На Нерѓосувачки Челик : Висококвалитетен вметнат со извонредна изработка.Тип : Рингокација : Секојдневен Живот, Свадба, Свршувачка, Забава, Годишнина Карактеристики : Сјаен, Луксузен Накит, Подарок За Денот На Вљубените100% нов и квалитетен.Материјал : Нерѓосувачки Челик Тежина : околу 8gpackage вклучени : 1x Прстен Изработен од висококвалитетни материјали, без штета на вашето тело. Долготрајна боја и Долго Време За Употреба. Високо Полирана Површина, не грижете се за гребење на прстот. Нашиот прстен е идеален подарок за жени, ќерка, мајка, девојки, љубовници, двојка, сопруга, девојки итн. Погоден за роденден.Оваа обетка е најдобриот избор За Божиќ, Денот на Вљубените, родендени, годишнини, свршувачки, свадби и други празници. Не носете го под туш, пливајте, спијте, спортувајте и измијте нешто. Стилски и мода ве прават попривлечни. Класичните и елегантни елементи никогаш нема да излезат од мода, погодни за жени од сите возрасти. Ве молиме користете мека крпа за внимателно чистење и носење, не влечете премногу силно или фрлајте.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката