• Новак
Калтренд Предни Кофи Капаци За Седишта Дураплус за 2003 Година-Хонда Елемент-ХД182-06ДД Беж Вметнете Со Црна Облога

Калтренд Предни Кофи Капаци За Седишта Дураплус за 2003 Година-Хонда Елемент-ХД182-06ДД Беж Вметнете Со Црна Облога

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Калтренд Предни Кофи Капаци За Седишта Дураплус за 2003-2006 Хонда Елемент-HD182-06 DD Беж Вметнете Со Црна Облога w/посебен потпирач за глава w/o потпирач за раце w/странични воздушни перничиња совршено решение за семејства во движење, ентузијасти на отворено и сопственици на работни камиони. Смрека и заштита на внатрешноста на вашиот камион или ТЕРЕНЕЦ со цврсти капаци На Седиштата на Калтренд, слични на платно. Направено од мешавина Од Полиестер Од 500 Негирачи и се препорачува за сопственици на миленичиња или за секој што бара издржлив капак на седиштето. ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ-Кофи со посебен потпирач за глава со/или потпирач за рака со странични воздушни перничиња, премиум капаците на седиштата во стилот На Дураплус се прецизно исечени и прилагодени според фабричките спецификации на возилото. ЗАШТИТЕНИ СО УВ-нашите капаци За седишта За автомобили Дураплус имаат специјализирана ткаенина третирана СО ув заштита, зачувувајќи го животниот век и изгледот на капаците на седиштата на вашето возило во годините што доаѓаат. Водоотпорен-Специјализираната ткаенина за покривање на седиштата за автомобили го содржи нашиот потпис Калтренд водоотпорен за да помогне во продолжување на животниот век и изгледот на капаците на седиштата. Одговара Изберете : 2003-2006 ХОНДА ЕЛЕМЕНТ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката