• Новак
ОГЛЕДАЛО ПРЕДВОДЕНА АЛАРМ Часовникелектронски Одложи Ноќно Светло Аларм Часовник Затемнување На Владата Ниво Осветленост Двојна УСБ Порти Модерна Декорација За

ОГЛЕДАЛО ПРЕДВОДЕНА АЛАРМ Часовникелектронски Одложи Ноќно Светло Аларм Часовник Затемнување На Владата Ниво Осветленост Двојна

Rating 
DEN 799.84

Достапност
Производот е достапен

ОГЛЕДАЛО ПРЕДВОДЕНА Аларм Часовникелектронски Одложи Ноќно Светло Аларм Часовник/ Затемнување Режим 3 Ниво Осветленост Двојна USB Порти Модерна Декорација За Домашна Спална Соба ; Димензии (Lx Wx H=) 6. 69x3, 62x2, 36; Тежина на Предметот = 0,44.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката