• Новак
Гудхд Шкурка Хартија За Брусење 40-2000грит Електричен Ѕиден Полирач

Гудхд Шкурка Хартија За Брусење 40-2000грит Електричен Ѕиден Полирач

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : *подлогата за Шкурка Со Кука и јамка го олеснува инсталирањето и отстранувањето,ја поедноставува вашата работа.* Дизајниран за брусење со голема брзина и отстранување на тешки работи*Специјален стеарат слој е дизајниран да спречи затнување и вчитување.*Широко се користи во вештачки камен, мебел и производи од дрво, мелење и полирање метал, автомобили, дрво и други предмети. Лесен за употреба и ниска цена. Идеален за полирање дрво.Спецификации : име На Производ : Шкурка Материјал : Алуминиколор : Редизајз : 9 инчи / 225ммгрит : 40#,60#,80#,100#,120#,150#,180#,240#,320#,400#,600#,800#,1000#,1200#,1500#,2000#(опционално) Погоден За : Вештачки камен, мебел и производи од дрво, мелење и полирање метал, автомобили и други предмети количина : 10 парчиња Содржина На Пакетот : 10 парчиња Шкурка : 1.Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи.2. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.3. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Уморни од Евтин Квалитет? Кажи не! Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние веднаш ќе ви го решиме. 10 парчиња шкурка од 9 инчи 225мм Хартија за Брусење 40-2000грит Електричен Ѕиден Полирач.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката