• Новак
10кт Розово Злато Женски Круг Кафеав Дијамант Кластер Пресврт Прстен Cttw

10кт Розово Злато Женски Круг Кафеав Дијамант Кластер Пресврт Прстен Cttw

Rating 
DEN 3519.84

Достапност
Производот е достапен

10кт Розово Злато Жените Круг Кафеава Дијамант Кластер Пресврт Прстен 1/2 Cttw Изработени во 10kt Розово Злато. 1/2 Карати вкупна тежина. Тежи 2,07 грама (приближно). Прстен големина 7. Сите дијаманти се природни и без конфликти по потекло.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката