• Новак
Дизајн на главни Случаи Официјално Лиценциран Карактер На Единството На Атентаторот Уметност Ла Либерте Оу Ла Морт Хард Назад Случај Компатибилен Со Apple iPhone iPhone Pro

Дизајн на главни Случаи Официјално Лиценциран Карактер На Единството На Атентаторот Уметност Ла Либерте Оу Ла Морт Хард Назад

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Дизајн на главни Случаи Официјално Лиценциран Карактер На Единство На Атентаторот Уметност Ла Либерте Оу Ла Морт Хард Назад Случај Компатибилен Со Apple i Phone 12 / i Phone 12 Обработете го вашиот уред со вашата омилена акција-авантура скришум видео игра, Атентатор На Верата! Од прекрасни дизајнирани уметности до карактерни портрети, ве покриваме со најширокиот спектар на официјални случаи На Убијци на пазарот. Рафиниран стил и заштита. Овој стилски случај одговара на секоја пригода додека го одржувате вашиот мобилен уред заштитен и функционален. Неговата елегантна тврда обвивка го покажува тенкиот профил на вашиот уред, додека овозможува лесен пристап до портите и приклучоците. Издвоите. Опкружете го вашиот уред со квалитетни дизајни кои бараат внимание. Безбеден Стил. Издржливата поликарбонатна обвивка обезбедува лесна заштита од секојдневно абење. Отпорен На Гребење. Подигнатиот дизајн на усните го штити предниот екран и рабовите од гребнатини и гребнатини. Брзо За Инсталирање. Дизајн на телото со едно парче се заклучува во заштитата при едноставно прилепување. Замената помеѓу повеќе случаи е лесно како да се пресоблечете во вашата омилена Маица! Главата Случај Дизајни Официјално лиценциран Атентатор кредо производ. Стилски, отпорен на гребење, печатена графика со висока резолуција. Поликарбонатниот Материјал со тврда Обвивка штити од гребнатини, капки и прашина. Тенката, лесна конструкција лесно се лизга во и надвор од џебовите. Подигнатиот преден раб помага да се заштитите од гребење на екранот ако го поставите вашиот мобилен уред со лицето надолу. Целосен пристап до сите порти и карактеристики на уредот. Едноделни градежни брави во заштита со едно прилепување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката