• Новак
Мосисо Пластична Шема Хард Случај Школка За Macbook Air A1370 A1465, Ултра Виолетова

Мосисо Пластична Шема Хард Случај Школка За Macbook Air A1370 A1465, Ултра Виолетова

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

* Случајот Е Компатибилен Само Со Macbook Air 11 Инчи (A1370/A1465), без отсечен дизајн, транспарентноста е различна од бојата до бојата.· ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој случај не може да се компатибилен Со Mac Book Pro 13 Инчи Со Приказ На Мрежницата (A1502/A1425), Macbook Air 13 Инчи (A1369/A1466), Mac Book Pro 13 Инчи (A1278), Mac Book White 13 Инчи (A1342).* Ве молиме љубезно проверете го бројот на моделот "A1xxx" на задната страна Од Вашиот Mac Book пред купувањето, проверете дали одговара на бројот на моделот во насловот "A1370" или "A1465".· Димензија на куќиштето : 12 x 7.7 x 0.8 инчи, Macbook Air 11 Инчен Димензија : 11.8 x 7.56 x 0.68 инчи.* Вклучувајќи 1 соодветен капак на тастатурата во боја и 1 заштитник на екранот за да ја заштитите Тастатурата и екранот На Mac Book од излевање и контаминација.· МОСИСО 1 година гаранција за случај, капакот на тастатурата и доживотната ГАРАНЦИЈА НА МОСИСО на гумени стапала. Мосисо Висококвалитетна Пластична Заштитна Обвивка. Одговара само На Macbook Air 11 инчи, Моделот A1370 и A1465. Вклучувајќи 1 соодветна боја на капакот на тастатурата и 1 заштитник на екранот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката