• Новак
Велинап 31.5 Компјутерско Биро, Цврсто Биро За Пишување, Биро За Домашна Канцеларија Со Дрвен Врв И Метална Рамка-Даб

Велинап 31.5 Компјутерско Биро, Цврсто Биро За Пишување, Биро За Домашна Канцеларија Со Дрвен Врв И Метална Рамка-Даб

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Искусете ја совршената мешавина на стил, издржливост и функционалност со Нашето Компјутерско биро. Изработен со дрво од честички Од Е1 одделение, панелот има висока сјајна завршница, обезбедувајќи мазна и удобна површина за сите ваши задачи. Рамката на бирото е изградена со тешки и метални материјали обложени со прав, обезбедувајќи долготрајна стабилност и издржливост.Влошките за нозе против лизгање обезбедуваат дополнителна стабилност дури и при нерамни услови на земја. Нашата технологија за инсталација со двојна завртка обезбедува сигурно и сигурно биро. И таму бара само прицврстување на 4 нозе со 8 завртки за лесна инсталација.Разновидноста е во сржта на нашиот дизајн. Ова биро е совршено за различни апликации, без разлика дали станува збор за компјутерско биро, биро за пишување, канцелариско биро, маса за обука, трпезариска маса, маса за состаноци, биро за лаптопи, мало биро за пишување, маса за шиење, маса за пишување, работна маса, компјутерска маса или изложбена маса. Погоден е и за домашни и за канцелариски простории, дури и во мали области.Надградете ја вашата работна средина со нашето разноврсно и издржливо Биро За Компјутер. Прифатете ја совршената комбинација на стил и функционалност. Трансформирајте го секој простор во продуктивно и удобно засолниште. Е1 стандардна плоча од дрво од честички со водоотпорна и завршна обработка против гребење. Тешка метална рамка обложена со прав за силна поддршка. Влошки за нозе против лизгање за заштита на подните површини и обезбедување стабилност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката