• Новак
Божиќни Украси На Тармек Нов Божиќ Американски Декорација На Слоевит Послужавник Во Едноставен Стил Занаетчиски Украс Поставете Украси За Новогодишна Елка

Божиќни Украси На Тармек Нов Божиќ Американски Декорација На Слоевит Послужавник Во Едноставен Стил Занаетчиски Украс Поставете

Rating 
DEN 295.84

Достапност
Производот е достапен

2022 Нов Божиќ Американски Стил Слоевит Послужавник Декорација Занает Украс Сеткарактеристики : ВИСОК КВАЛИТЕТ : Овие украси се направени од природно дрво со мазна површина без бруси, лесна и издржлива, со празнично чувство. Дрвена Божиќна Декорација : може да се стави на биро или на кое било друго место за празнична атмосфера, совршена за Божиќна декорација. САМОСТОЈНИ Орнаменти : Некои Од Нашите Божиќни дрвени ознаки имаат празен грб. Можете да лавра на неа или користете ја вашата за да направите И прикажете свои божиќни украси за повеќе опции. Широка Примена : Овие Божиќни Приврзоци се погодни за забави, новогодишни украси, украси за забави, роденденски и банкет маси и можат да се користат како занаети, бележници, овие креативни украси се совршени за Вашата божиќна забава. Можете да го користите за да создадете божиќна забава. Среќен Божиќ креативна декорација. Издржлив и безбеден за долгорочна употреба.Производот содржи : 1 Постави Послужавник Декоративни Занаети НОВ БОЖИЌЕН ДИЗАЈН : овој сет на знаци За Божиќен трем Бафало е дизајниран со зимски снегулки и "СРЕЌЕН БОЖИЌ", што може многу да ја зголеми божиќната атмосфера. ПОДГОТВЕН ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ : Секој божиќен транспарент има цврсти столбови и јажиња на врвот за да висат и на дното за да се обезбеди положба. Нема да биде разнесено и извртено со ветре. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН : знакот За Виси трем За Божиќ е направен од многу густи ткаенини. Цврсти и издржливи како украси За Божиќни врати. Боите не бледнеат при дождови. МУЛТИ-СЦЕНИ : овој божиќен декор можете да го користите во куќа, канцеларија, продавница, ѕид, двор, двор, преден трем, врата од гаража итн. Импресиониран Среќен Божиќ украси, надвор внатре дома декор!. Декорација на новогодишна Елка : Совршена замена за вашето традиционално Здолниште За Новогодишна Елка со оваа рустикална Јака За Новогодишна елка. Создадете уникатен изглед за Вашата Елка оваа година со оваа основна покривка За Новогодишна елка. Исто така, помага да се обесхрабрат миленичињата и малите деца да пристапат до дното на дрвото.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката