• Новак
Бариела Заштити+ Боја На Ноктите Со Прозина-Стомачен Танц

Бариела Заштити+ Боја На Ноктите Со Прозина-Стомачен Танц

Rating 
DEN 112.00

Достапност
Производот е достапен

Бариела, позната по Пионерските Третмани За Раце И Нокти, ја става моќта во нова колекција Заштити + Боја Прозина. Танцот на стомакот е Гола Тегет со треперлива боја на ноктите. Нема ништо опционално во носењето на овој примамлив лак за нокти со долга облека. Мека гола тегла со трепет за суптилно секси мани. Заштитете+ Бојата на Ноктите Со Прозина обезбедува беспрекорна покриеност заедно со извонредна издржливост колекцијата базирана на прозина е патентирана состојка составена од хидролизиран кератин кој ги навлажнува, ги зајакнува ноктите, го стимулира растот и ја подобрува еластичноста со новата Заштита плус Боја нашата полипептидна формулација работи на поправка на тенки, слаби кршливи нокти додека ги зајакнува тешко растечките нокти Бариела Заштити+ Боја На Ноктите Со/ Прозина-Стомачен Танц.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката