• Новак
Шенк Хсс Контра Мијалник Рутер Малку Завртка Екстрактор Дрво Мелење Машина

Шенк Хсс Контра Мијалник Рутер Малку Завртка Екстрактор Дрво Мелење Машина

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : *Висока прецизност, мазен раб, Лесен За дупчење и мијалник*Комплетот Дупчалки за Мијалник Може да ви заштеди работно време и да ја подобри ефикасноста, бидејќи дупчењето и потонувањето работат во чекор.(Забелешка-Чувајте ја вежбата вертикална за време на работата.) *Само олабавете ја и затегнете ја завртката за прицврстување со Шестоаголниот Клуч, можете да ја прилагодите должината на дупчењето на завртката со различни должини.(Оваа длабочина треба само да ја потоне главата на завртката под површината .) * Погоден за дупчалка за клупа, рачна вежба и конвенционална електрична вежба. Совршен за дрво, лесонит, честички, иверица, пластика, пвц, гума итн.Спецификации : 5 Големини : 2, 8х8мм, 3х8мм, 3, 2х8мм, 3, 5х8мм, 4х8мм (0.11",0.12", 0.125", 0.138, 0.157" *0.31"). Големина на стеблото : 0,4 инчи (10мм)Погоден за употреба обичен со челик, дрво, пластика итн. Материјал : 45# челик функција : завртка контра потонати холебаланс : +/ -.003 " толеранција тело : Цврст Стврднат Челичар : индустриски одделение микро жито карбидекутер : цпу земја до 600 ронки, Вклучен е финиш пакет сличен на огледало : 1 ПАРЧИЊА/5 ПАРЧИЊА Рутер Малку Висока прецизност, мазен раб, Лесен за дупчење и мијалник. Комплетот Дупчалки За Мијалник може да ви заштеди работно време и да ја подобри ефикасноста, бидејќи дупчењето и контрапотонувањето работат во чекор.(Забелешка-Чувајте ја вежбата вертикална за време на работата.). Само олабавете ја и затегнете ја завртката за прицврстување со Шестоаголниот Клуч, можете да ја прилагодите должината на дупчењето на завртката со различни должини.(Оваа длабочина треба само да ја потоне главата на завртката под површината .). Погоден за вежба за клупа, рачна вежба и конвенционална електрична вежба. Совршен за дрво, лесонит, честички, иверица, пластика, пвц, гума итн. 5 Големина 2, 8х8мм, 3х8мм, 3, 2х8мм, 3, 5х8мм, 4х8мм (0.11",0.12", 0.125", 0.138, 0.157".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката