• Новак
Лаванда Ванила Виси Торба Апсорбер На Влага За Плакари-Мирис ; Ја Заробува Вишокот На Влага За Посвеж, Почист Воздух

Лаванда Ванила Виси Торба Апсорбер На Влага За Плакари-Мирис ; Ја Заробува Вишокот На Влага За Посвеж, Почист Воздух

Rating 
DEN 239.52

Достапност
Производот е достапен

Hyyyh Виси Торба Апсорберот на Влага е апсорбер на влага и мирис што ви се потребни во вашиот плакар за да спречите влагата да предизвика скапа штета на вашата облека и кожни производи. Дали вашиот простор за складирање или просторијата за перење имаат помалку мирис? Ставете висечка торба внатре и уживајте во почист воздух. Секоја кеса содржи кристали што апсорбираат влага кои привлекуваат и заробуваат вишок на влага, елиминирајќи ги миризливите мириси што ги произведува влажниот, застоен воздух. Едноставно закачете се во области каде што влажноста е проблем и гледајте како кристалите ја заробуваат влагата во вреќата. Секоја кеса во овој 3-пакет трае до 60 дена во зависност од температурата и влажноста. Идеален за употреба каде што вишокот на влага и миризливи мириси се проблем, како што се плакари, гардероби, бањи, кујни, простории за перење, складирани чамци или R. Чувајте надвор од децата. Прочитајте и следете ги сите насоки на етикетата. HYYYH Виси Торба Апсорберот на Влага привлекува и ја заробува вишокот на влага од воздухот. Со заробување на вишокот на влага, овие кеси ги елиминираат миризливите мириси создавајќи посвеж, почист воздух. Дизајнот на висечката торба е идеален за плакари, ормари за складирање, кујнска оставата, чајната кујна, каде и да стагнира, влажниот воздух е проблем. 3 кеси Од Ванила од Лаванда се вклучени во секоја кутија, секоја исполнета со 16 унци кристали што апсорбираат влага. За употреба, едноставно висат во саканата област. Фрлете откако кристалите што апсорбираат влага целосно ќе се растворат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката