• Новак
Инктастичен Зајдисонце Доени Плажа Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

Инктастичен Зајдисонце Доени Плажа Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

Детски Ползавец За Дана Поинт, љубителите На плажата Во Калифорнија со потресено зајдисонце и палми, вели Доени Стејт бич Калифорнија во розови и портокалови тонови. За љубителите на сонцето и сурферите. Inktastic Зајдисонце Дохени Плажа Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Фудбал Сина И Бела 12 Месеци. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. држава дана поинт калифорнија оринџ каунти палма сурфање пинккарткидс едно парче новороденче ползавец.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката