• Новак
Женски Божиќ Дуксер Екипажот Смешни Елка Графички Печатени Ирваси Кошули Божиќ Пуловер Врвот

Женски Божиќ Дуксер Екипажот Смешни Елка Графички Печатени Ирваси Кошули Божиќ Пуловер Врвот

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Ние го сакаме она што го правиме, ние сеуште ги извршуваме иновациите, удобноста и модата за жените. Искрено посакувам дека ќе имате прекрасно искуство со нас!1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Печатење,Секојдневна Маица,В-Врат, Модна Маичка,Долг Ракав ,Маица Со Пуловер, Секојдневни блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза.2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.3.Печатената Маица ја прави посекси и попривлечна за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. + Удобен Материјал - Брзо Ќе Стане Ваш Омилен. Мекиот Материјал Обезбедува Пријатно Чувство На Кожата Во текот на Целиот Ден. +Прилики : Совршена Цела Сезона Колекција! Класични Парчиња, Кои Ви Носат Удобно, Но Елегантно Искуство Со Носење. Лесно е да се облече и соблече и да одговара на друга облека. Овие врвови се дизајнирани со шик стил и висок квалитет. можете да го носите директно со кратки фармерки, хеланки, здолништа и чизми.Ова е дефинитивно задолжително во вашата гардероба. Погоден за секојдневен живот, забава, училиште, одмор, канцеларија, работа, спортска облека, дом итн. Функција : Сосема Нов, Висок Квалитет! Секојдневен стилски и моден специјален дизајн, погоден е за секоја форма на тело луѓе,Уникатен стил,прават да изгледате поубаво, стилски, секси и елегантно.Различни бои и стилови, поприродни и поубави, разновидни стилови,едноставен стил,истакнувајќи добра фигура за да постигнете совршен ефект на дизајнот за само-култивирање, да изгледате добро и удобно кога ќе се релаксирате затворање. поставата. +Стил овој женски врв е толку трендовски и симпатичен, можете да ги спарите овие кошули со фармерки и чизми, толку удобен изглед!Основен стил, лесен за совпаѓање со што било, одличен за викенд, работа,училиште,спорт, дружење или секојдневно секојдневно носење.Одликувајќи се со технолошка ткаенина што ја отстранува влагата што ве одржува удобно и суво. затворање. ● Најдобра Услуга : ако имате некое прашање, ве молиме контактирајте не и ние ќе одговориме за 24 часа! Забелешка : ние користиме Азиски големини, можете да ги видите деталите за големината на сликата за споредба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката