• Новак
Wbnergoie Женски Есенски Зимски Кожни Ракавици Екран Работат Топло Кадифени Ракавици Ски Ракавици Белезници Мажи Ракавици Белезници Мажи Зима Топло

Wbnergoie Женски Есенски Зимски Кожни Ракавици Екран Работат Топло Кадифени Ракавици Ски Ракавици Белезници Мажи Ракавици Белезници

Rating 
DEN 303.84

Достапност
Производот е достапен

Женски Есенски Зимски Кожни Ракавици Екран Работат Со Топли Кадифени Ракавици Карактеристики : Овој пар ракавици е изработен од висококвалитетна кожна ткаенина со екран, и секој пар ракавици се сече и се шие со кадифена постава и корален кадифен секој пар ракавици е извонредно изработен!Модата и технологијата одат заедно, не се плашите да ги замрзнете рацете во зимаможете да одговорите на телефонот и да играте игри со вашите ракавици!Изберете добар вештачки зајак кадифе, внимателно избрани, меки, топли луѓе, истакнувајќи го вкусот на fashion.In рана зима, ниските цени се популарни, затоа купете рано и совршено од тоа.Големина : обем на Дланка 18,5 см вкупна должина 23 СМ Содржина На Пакетот : 1 Пар Ракавици Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Овој пар ракавици е изработен од висококвалитетна кожна ткаенина со екран, а секој пар ракавици се сече и шие со кадифена постава и корален кадифе. Модата и технологијата одат заедно, не се плашите од замрзнување на рацете во зима. Големина : обем на Дланка 18,5 см вкупна должина 23 СМ. Содржина На Пакетот : 1 Пар Ракавици. Можете да одговорите на телефонот и да играте игри со вашите ракавици!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката