• Новак
Модвеј Упокои Надворешен Двор Фотелја Од Ткаенина За Сончање, Повеќе Бои

Модвеј Упокои Надворешен Двор Фотелја Од Ткаенина За Сончање, Повеќе Бои

Rating 
DEN 1823.84

Достапност
Производот е достапен

Уживајте во отворено додека имате корист од стилот и удобноста. Упокојувањето нуди детален тен и сив синтетички weан ткаат СО ув заштита за привлечна привлечност и издржливост, кадифен 4? дебели перничиња за сите временски услови користејќи водечка Индустриска Ткаенина sunbrella®, ненаменски влошки за стапала и цврста алуминиумска рамка обложена со прав која поддржува до 331 фунта. Суптилниот стил ја дефинира колекцијата на отворено на Отворено, што го прави природен избор за подобрување на вашиот двор, двор или собири покрај базен. Оваа рата од серијата е фотелја. Тан/Сив Синтетички ЈПATАН. Алуминиумска Рамка Обложена Со Прав. Sunbrella® Ткаенина Изработена Од Полиестер. Машина Перница Капаци. Вода И УВ Отпорни. Не-Обележување На Нога Влошки. Потребно Е Собрание. Вкупни Димензии На Производот : 30"L x 32"W x 34" H. Димензии На Перницата : 28.5 "L x 28.5" W x 4 "H. Подот До Врвот На Седиштето : 17.5" H.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката