• Новак
Модвеј Риверсајд Надворешен Двор Алуминиум Поставен Во Сиво Бела Боја

Модвеј Риверсајд Надворешен Двор Алуминиум Поставен Во Сиво Бела Боја

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Освежете го вашиот надворешен декор Со Надворешниот Двор Покрај Реката Алуминиумски Комплет За Љубовно Седиште. Овој комплет вклучува Фотелји И Маса За Внатрешен Двор Покрај Реката. Дефинирана со јасен, крајбрежен стил, оваа рата од колекцијата на мебел за софа На отворено покрај Реката се одликува со отворен дизајн на грб со летви, аголни задни нозе и кадифни перничиња од ткаенина отпорни на ув отпорни на 4 инчи. Цврсто изградена со алуминиумска рамка обложена со прав, надворешното седиште И фотелјите Покрај Реката ќе го подобрат изгледот на вашиот двор, двор, балкон, трем, палуба или простор покрај базенот. Табела изградена со бела алуминиумска рамка обложена со прав и мазен цементен врв отпорен на гребење, издржлива, масичка за кафе на отворено за сите временски услови совршена за секое собирање на отворено. Вклучува капачиња за стапала. Капацитет На Тежина на седиштето : 300 фунти Надворешен Двор Љубовно Седиште, Надворешни Фотелји За Двор, Масичка За Кафе На Отворено. Алуминиумска Рамка Обложена Со Прав. Сите Временски Услови, Кадифен 4" Дебели Перници. Капацитет На Тежина на Седиштето 300 фунти. Цементна Маса Отпорна На Гребење. Табелата Бара Собранието. Двор Пресек Троседот Серија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката