• Новак
Сина Чапја Жолта Небо Стакло Сечење Одбор Голем

Сина Чапја Жолта Небо Стакло Сечење Одбор Голем

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Големата Табла За Сечење Калено Стакло е отпорна на топлина и рачно миење Само оваа даска за сечкање е светла и шарена. Изработени од калено стакло, овие уникатни табли за сечење содржат уметнички дела од некои од вашите омилени отпечатоци на уметници. Високи 15 инчи и долги 12 инчи, тие ќе го разубават и заштитат вашиот шалтер. Отпорни на топлина, нелизгачки стапала и практично нераскинливи! Голем Калено Стакло Сечење Одбор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката