• Новак
Мастеркрафт Курсер АКСТ 265 65Р 112Т НА Т Сите Теренски Гуми

Мастеркрафт Курсер АКСТ 265 65Р 112Т НА Т Сите Теренски Гуми

Rating 
DEN 2231.68

Достапност
Производот е достапен

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.MASTERCRAFT COURSER AXTFEARTES И Бенефиции целиот терен влечење целата сезона mastraction подобрена контролираност подолготрајни шари живот-чистење treadoverviewt MASTERCRAFT COURSER AXT е гума за сите терени за сите сезони произведена за Теренци и лесни камиони. Мајсторство на(повеќе..) Големина : 265/65Р17. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Целиот Терен. Тип на автомобил : Камион/ТЕРЕНЕЦ. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2003-09 Тојота 4рунер СР5 2016-22 Тојота Такома ТРД Спорт 2017-22 Шевролет Колорадо ЗР2 2003-09 Лексус ГХ470 База 2019 Форд Ренџер Ларијат 2004-08 Нисан Граница ЛЕ 2021-23 Форд Ренџер Лариат 2003-07 тојота секвоја ср5 2005-06 ДОЏ дакота ларами 2001-03 Нисан Граница Сц 2002-10 Нисан Кстера СЕ 2022-23 НИСАН ГРАНИЦА СВ 2021-22 Гмц Кањон Ат4 2004-05 Доџ Дуранго слт 2006-08 Доџ Дуранго Авантурист 2005-10 Нисан Патфајндер ле 2011-12 нисан патфајндер Сребрено Издание 2019-20 Гмц Кањон Сле 2010 НИСАН ГРАНИЦА ле 2017 ГМЦ КАЊОН Сле 2008 Доџ Дакота Спорт 2001-06 МИЦУБИШИ МОНТЕРО ограничено 2023 Тојота Такома Трд Надвор Од Патот И Повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување За Да Проверите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката