• Новак
Примарно Злато Каратно Бело Злато Франко Синџир

Примарно Злато Каратно Бело Злато Франко Синџир

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Направете смела модна изјава со овој ѓердан од синџирот бело злато од 14 карати. Овој ѓердан долг 20 инчи и 0,9 мм има дизајн на синџир Во Стилот На Франко со висока полирана завршница за траен сјај. Затворањето на јастогот ќе осигури дека вашиот ѓердан останува безбеден цел ден.Метална Тежина : 3,2 Грама Тип на накит : Стил На Финехан : Финиш На Накит : Висок Полски Пол : женски затворач : Јастог Канџи Метал : Златен Карат : 14 Каратметална Боја : Бели Димензии : 20-инчен х 0,9 мм солиден вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Перу Цврст, Полиран, 14к Бело злато, јастог.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката