• Новак
Хориз Цбл Мгр Хикап Преден заден дел 1руa

Хориз Цбл Мгр Хикап Преден заден дел 1руa

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

ХОРИЗ ЦБЛ МГР ХИКАП ФРОНТ/ЗАДЕН 1РУ. Оваа horiz cbl mgr hicap предна / задна 1ru 1 е одлична ставка за управување со жици за ладење и лавици по намалена цена што не можете да ја пропуштите. Тоа е сосема нов предмет што доаѓа до вас спакувани добро и бродови брзо! Боја на производот : Црна. Капацитет на решетката : 1у. Компатибилност : Рохс. Големина( царски) : 48,3 см(19"). Ширина : 482 мм. Длабочина : 332 мм.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката