• Новак
Ступел Индустрии Посилни Заедно Разновидност Фраза Тон На Кожата Виножито Ѕидна Плоча Од Дафне Полсели

Ступел Индустрии Посилни Заедно Разновидност Фраза Тон На Кожата Виножито Ѕидна Плоча Од Дафне Полсели

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД МДФ. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 10 х 0,5 х 15 Инчи. Нашите ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД МДФ. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Дафне Полсели.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката