• Новак
Мешани Божиќни Топки Топчиња Украс За Новогодишна Елка Божиќна Декорација На Домот

Мешани Божиќни Топки Топчиња Украс За Новогодишна Елка Божиќна Декорација На Домот

Rating 
DEN 223.84

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : *висококвалитетни материјали, безбедни, издржливи и еколошки*Прекрасните и различни дизајни за мелење се декоративни и привлечни*навистина создава посебен и незаборавен момент за вас и вашите пријатели*Погоден за дом, хотел, ресторан, ресторан од висока класа, деловна зграда, замок и друг божиќен распоред на пејзажи.*Лесно се закачува на ѕидот, над масата, во ходникот и на дрвото*одлична опција за забава во сезоната на празници, украсување на вашиот дом со празнична атмосфера*Материјал : Содржина На Пластичен Пакет : *1 Кутија Топчиња За Украсување Новогодишна Елка Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. *Висококвалитетни материјали, безбедни, издржливи и еколошки. * Убави и различни дизајни за мелење се декоративни и привлечни . *Тоа навистина создава посебен и незаборавен момент за вас и вашите пријатели. * Погоден за дом, хотел, ресторан, ресторан од висока класа, деловна зграда, замок и друг божиќен распоред на пејзажот. *Лесно се закачува на ѕидот, над масата, во ходникот и на дрвото.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката