• Новак
Мотив Опрема R8. 8RIFS MOGR8. 8RIFS ФОРД 8.8 АКО 1997-ДО ЛОГО КОМПЛЕТ

Мотив Опрема R8. 8RIFS MOGR8. 8RIFS ФОРД 8.8 АКО 1997-ДО ЛОГО КОМПЛЕТ

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Мотив Опрема ФОРД 8.8 АКО 1997-ДО ЛОГО КОМПЛЕТ ПРСТЕН И Пинион Инсталација Комплет Лого Комплет Лежиште Комплет; w/Лого; 8.8 Обратна; w/IFS; КАРАКТЕРИСТИКИ : Лого Комплет. Перформансите На Мотивната Опрема и Мотивната Опрема нудат некои од најтешките компоненти на погонскиот воз на пазарот денес. Нашите производи се дизајнирани да ги издржат најтешките услови на или надвор од патот. Тесните толеранции и строгиот процес на обезбедување квалитет во комбинација со долгогодишниот развој на трките, извонредниот дизајн и најсовремените методи на производство влегуваат во производи кои ќе траат со години. Ако ви требаат запчаници кои можат да ги издржат силите од 10.000 кс. драгстер или помогнете да го придвижите теренскиот тркач на 30 стапки во воздух, Мотивната Опрема може да ве однесе таму! Со четири магацини стратешки лоцирани низ Северна Америка, повеќето нарачки За Опрема за Мотиви пристигнуваат во рок од 2-4 дена. Мотив Опрема Перформанси прстен и пиниони се користат од страна на врвни возачи и тркачки тимови во светот. Победи Со Мотив Опрема! Одговара Изберете : 1997-2023 ФОРД Ф150 1997-2019 ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА 2004 ФОРД Ф-150 НАСЛЕДСТВО 1998-2019 ЛИНКОЛН НАВИГАТОР 2006-2008 ЛИНКОЛН МАРК ЛТ 1997-1999 ФОРД Ф250 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката