• Новак
Колекцијата На Ступел Дома Декор Црно Бела Панда Мечка Правење На Срцето Мастило Илустрација Ѕид Плакета Уметност, 12. 18.5

Колекцијата На Ступел Дома Декор Црно Бела Панда Мечка Правење На Срцето Мастило Илустрација Ѕид Плакета Уметност, 12. 18.5

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД МДФ. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 12,5 х 0,5 х 18,5 Инчи-Оваа Преголема Верзија е 40% Поголема од Нашиот Стандард.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката