• Новак
Овошје На Разбојот Женски Кулзон Памучни Нелизгачки Чорапи, 6-Пакет

Овошје На Разбојот Женски Кулзон Памучни Нелизгачки Чорапи, 6-Пакет

Rating 
DEN 175.84

Достапност
Производот е достапен

Дизајниран за вашиот активен живот, Плод На Разбојот Женски Кулзон Памучни Чорапи мешавина класичен памук удобност и ладење технологија за разлика може да се чувствуваат со секој чекор. Внимателно дизајнирани никогаш да не се лизгаат или паѓаат, овие чорапи за облоги без женски шоу со низок профил во удобен пакет од 6 парови стратешки поставија мрежеста вентилација што дише за да ги одржува стапалата ладни и удобни во текот на денот. Совршен за работа или вежбање, секој пар од нашите памучни чорапи за жени ја отстранува влагата за сува, свежа удобност, а чорапите остануваат скриени под вашите омилени тениски чевли и патики. Новиот и подобрен облик на јазичиња ја гушка петицата, а silономски дизајнираниот силиконски држач го одржува чорапот на место за перформансите што ги очекувате од атлетските чорапи. Останете ладни таму каде што е важно во мазна, лесна памучна мекост и направете Ја Кулзоната без шоу чорапи за жени вашето секојдневие од суштинско значење. Совршен за оние кои сакаат невидлив изглед и достапен во средни и попространи големини на чевли за удобност, изработката на памук и полиестер го прави овој ултра лесен женски чорап што ја отстранува влагата лесен избор на работа или вежбање. 6 пар пакет на кулзон памучни женски чорапи. Силиконски гел зафат за да се спречи лизгање на чорапот во внатрешноста на чевелот. Новиот дизајн на јазичиња одговара на петицата за посигурно вклопување. Ултра мазниот, лесен памук зафаќа минимална просторија во обувките. Секако-отстранувањето На Сувата влага ги одржува чорапите посува и посвежи. Насочената мрежеста вентилација додава дишење. Подобрената поддршка на лакот обезбедува подобро вклопување. Достапно во женска средна големина на чевли 4-10 (големина на чорап 9-11) и голема големина на чевли 8-12 (големина на чорап 10-12).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката