• Новак
Сина Жаба Песна N Чувар Заштитни ГПС Следење Куче Јака, Црвена, Средна

Сина Жаба Песна N Чувар Заштитни ГПС Следење Куче Јака, Црвена, Средна

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Песна N Чувар Заштитните Јаки За Кучиња ќе го чуваат вашето куче безбедно. Избегнувајте губење на ознаките и вашето домашно милениче со нашата Безбедно интегрирана Ознака за Идентификација на Домашни Миленици од нерѓосувачки челик 411. Партнерски стратешки со технологијата Track R, ги интегрираме нашите сопственички технологии давајќи му на сопственикот на миленичиња огромни придобивки од мрежата" Troud Locate " со над 2 МИЛИОНИ дневни наоди! Едноставно преземете ја нашата бесплатна апликација "Паметна Тока" на вашиот паметен телефон за целосна контрола врз вашето домашно милениче. Вградена врежана ознака за миленичиња, Бесплатен пристап до веб-страница 411, Цврст Најлон Материјал, Дизајн На Рефлектор за Темнина, Мрежа За Извори На Толпа Технологија Trackr, Бројач На Чекори За Миленичиња, Бесплатна мобилна апликација "Паметната Тока" На App store и Google Play Store.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката