• Новак
Лукс® Женски Клин Сандали

Лукс® Женски Клин Сандали

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Засилете го вашиот стил Во Женските Сандали Со Клин Мук ЛУКС! Додадете малку забава на нозете со карактеристика на јамката на прстите и модерен дизајн, додека издржливиот ѓон ве поминува низ денот без грижи. Изберете ја вашата омилена од три трендовски бои. Место чисто, без белило, суво рамно. Увезени. - Ева Ѓон - Ева Влошка-70% Акрилик/30% Полиестер Горна-100% Полиестерска Обвивка-1,25" Пета-Црн Трепет/Мерло/Бронза-Се Лизгаат Цели Женски Големини На САД 6-10. Пети Јамка. Издржлив Ѓон. 1/2 големини нарачајте нагоре.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката