• Новак
Војна На Ѕвездите Клон Војни Р4-П Акција Слика

Војна На Ѕвездите Клон Војни Р4-П Акција Слика

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Беснее меѓугалактичка битка и Вашето дете и Неговите Војна На Ѕвездите Војни На Клонови Р4-П7 Акционата Фигура ќе влезат во кавгата. Децата можат Да го вооружат R4-P7 со неговите скриени додатоци за гаџети, така што тој е подготвен да наплати во борба против најжестоките непријатели. Без разлика дали се борите за судбината на универзумот или стоите на внимание во колекцијата на вашето дете, оваа прекрасна акциона фигура ја става целата возбуда од Сагата Војна На Ѕвездите токму на дланката на вашето дете. Војна на ѕвездите Клон Војни Р4-П7 Акциона Слика : прекрасна акциона фигура е изречена во внимателни детали за да се направи битка акција и собирање масовно возбудливо. Слика доаѓа со скриени додатоци за гаџети. Исто така, вклучува галактички битка игра картичка, битка база и игра умре. Бројката е висока 3,75".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката