• Новак
Иглу кт. Бм Серија Хард Еднострани Мраз Градите Кулер, Портокал

Иглу кт. Бм Серија Хард Еднострани Мраз Градите Кулер, Портокал

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Кога одличниот повик на отворено, ќе ви треба 25-Литарски БМХ. Овој тврд ладилник има смела, силна структура и најдобри перформанси за ладење во категоријата, така што вие и вашата мала екипа ќе бидете воодушевени со денови. Секој аспект е дизајниран да биде во чекор со вашиот активен животен стил. Цврстина од врвот До Дното : BMX е неверојатно издржлив благодарение на неговата лесна структура обликувана со удар, армирана рачка за фаќање, огромни шарки, плоча за удар од нерѓосувачки челик и заштитени агли. Бравите се чуваат на студ четири дена : изолираниот врв и екстра дебелите ѕидови од пена овозможуваат четири дена задржување на мразот. Т-бравите на капакот се гумени за цврсто затворање што го држи студот надвор. Безбеден и Едноставен За Транспорт : постојат четири точки за врзување, како и површина што не се лизга. Иглу 25 кт. Цврст Ладилник За Мраз, Портокал : Екстра дебели ѕидови од пена и изолиран капак обезбедуваат четири дена задржување на мразот на 90°F (тестирано на 90°F во контролирани услови за тестирање). Заклучувањето, телескопската рачка овозможува ладилникот да се турка или влече. Кул Столб технологија® ги подобрува перформансите на ладењето. Четири точки за врзување на капакот ви овозможуваат да го прицврстите ладилникот за време на транспортот. Лизгачките влошки дополнително ги штитат аглите и го одржуваат ладилникот стабилен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката