• Новак
Мармонт Хил Слободен Како Океан Платно Ѕид Уметност

Мармонт Хил Слободен Како Океан Платно Ѕид Уметност

Rating 
DEN 639.68

Достапност
Производот е достапен

Ова Бесплатно Како Океан Платно Ѕид Уметност е ликовна уметност платно печатење Од Мармонт Хил Уметност Колектив. Мармонт хил е колектив на уметници-предводен Од Парвез Таџ кој дејствува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на различни материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со љубов и грижа. Мармонт Хил Слободен Како Океан Платно Ѕид Уметност : Ликовна уметност платно печатење Од Мармонт Хил Уметност Колектив. Професионално раката се протегала. Галерија завиткана во одржливо дрво што не се искривува. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката