• Новак
Seachoice Директно Планината Пристаништето Браник, Во

Seachoice Директно Планината Пристаништето Браник, Во

Rating 
DEN 878.40

Достапност
Производот е достапен

Рото-обликувани; Изработени од мек винил со УВ инхибитори и фунгициди; Аголните краеви го отклонуваат занаетот; Контурите штитат погоре, како и лицето на пристаништето; Обликувани ребра за дополнителна цврстина; Обезбедува одлична заштита од ганел за бас и скијачки чамци; Погоден за сите апликации; Монтирања за неколку минути. Морскиот избор е посветен на испорака на квалитетни морски додатоци и делови за замена НА ОЕМ за да ги задоволи љубителите на риболов, пловење и водни спортови ширум светот. Seachoice се кандидира за и од бродари кои нудат широка линија на производи, додека остануваат достапни. Seachoice Директно Планината Пристаништето Браник, 17 Во. : Рото-обликувани. Изработени од мек винил СО УВ инхибитори и фунгициди. Аголните краеви го отклонуваат занаетот. Контурите штитат погоре, како и лицето на пристаништето. Обликувани ребра за дополнителна цврстина. Обезбедува одлична заштита од ганел за бас и скијачки чамци. Погоден за сите апликации. Монтира во минути.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката