• Новак
Универзален Штитник За Браник За Автомобили Комплетите Против Гребење Ја Штитат Лизгачката Плоча

Универзален Штитник За Браник За Автомобили Комплетите Против Гребење Ја Штитат Лизгачката Плоча

Rating 
DEN 192.00

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : 1.Можете брзо да го инсталирате штитникот за браник : двостраната леплива лента што ја обезбедуваме совршено се вклопува со штитникот на браникот, лесно може да се инсталира без удирање и лепак.Нашиот комплет за заштита на браникот може ДА биде сам сече, добрата флексибилност може да го свитка производот за да одговара на браникот на вашиот автомобил.2.Намалете го времето на триење помеѓу вашиот автомобил и земјата : нашите штитници за браник ги минимизираат гребнатинките и лупењето на бојата на дното на возилото,кога возите по нерамни патишта, дупки и нерамнини на брзината, областа што ја допира земјата кога вози автомобилот е намалете ја површината за контакт за најмалку 50%.3.Изработен од гумен материјал со високи перформанси : може да издржи години на силни временски пречки и удари и е многу издржлив. Погоден е за автомобили со ниска шасија, теренци, спортски автомобили и сите автомобили кои често возат на неправилна земја и лесно се гребеат.4.Универзална опрема : браникот На автомобилот Го Штити вклопувањето за предниот браник на повеќето модерни автомобили, камиони, Теренци и спортски автомобили, приклучок и игра, може да се чува цврсто при голема брзина и лоши временски услови, без никаков хардвер.Спецификација : Материјал : Гума : Околу 35*2,8 cm Color : Сјајно црно име : автомобил предна усна декоративното соголување против судир Вклучува : 8 x Браник Заштитник За Гребење Китнота : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Производите се произведуваат по строг скрининг, што е доверливо. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ако имате какви било прашања,слободно контактирајте не, ние веднаш ќе ви го решиме.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката