• Новак
Еванс Личфилд Полноќна Градина Цветни Фрли Перница Покритие

Еванс Личфилд Полноќна Градина Цветни Фрли Перница Покритие

Rating 
DEN 287.84

Достапност
Производот е достапен

100% Полиестердизајн : Цветен, Обичен Обратен Прицврстување : Скриен Затворач Со Патентиздржлив, Мек Ве Молиме Запомнете : Вметнете Не Е Вклучено Ивица Со Цевки. УТРВ2412. 100% Полиестер. Еванс Личфилд Полноќ Градина Цветни Фрли Перница Покритие. Перница. Перница Случај. Лизгај Шам. Постелнина Троседот. Унисекс-возрасни. Унисекс. Разнобојни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката