• Новак
Тимко-Мешани И Возачот Малку Во Собата

Тимко-Мешани И Возачот Малку Во Собата

Rating 
DEN 170.40

Достапност
Производот е достапен

Мешан избор од 37 парчиња од најпопуларните двигатели Од 25мм и 50мм С2 со магнетски адаптер и асортиман на драјвери за приклучоци. Се продава во робустен водоотпорен случај. Материјал - С2 Стврднат Јаглероден Челиксодржини - ФИЛИПС-ПХ1 х 25мм, ПХ2 х 25мм, ПХ3 х 25мм, ПХ1 х 50мм, ПХ2 х 50мм, ПХ3 х 50мм ?Пози-ПЗ1 х 25мм, ПЗ2 х 25мм, ПЗ3 х 25мм, ПЗ1 х 50мм, ПЗ2 х 50мм, ПЗ3 х 50мм ?Tx Drive-TX10 x 25mm, TX15 x 25mm, TX20 x 25mm, TX25 x 25mm, TX27 x 25mm, TX30 x 25mm, TX40 x 25mm ?Дупчиња-4,0 х 25мм, 4,5 х 25мм, 5,5 х 25мм, 6,0 х 25мм, 6,5 х 25мм, 7,0 х 25мм, 5,5 х 50мм, 7,0 х 50мм ?Хекс-3,0 х 25мм, 4,0 х 25мм, 5,0 х 25мм, 5,5 х 25мм, 6,0 х 25мм ?Возач на орев-5мм, 6мм, 8мм, 10мм ?Магнетни Бит Држач Материјал-С2 Стврднат Јаглероден Челик Материјал-С2 Стврднат Јаглероден Челик. Содржина-ФИЛИПС-PH1 x 25mm, PH2 x 25mm, PH3 x 25mm, PH1 x 50mm, PH2 x 50mm, PH3 x 50mm.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката