• Новак
Simplmasygeni Градници Дозвола Лето Fall Спорт Секси Лесен Градник, Беспрекорна, Мали Гради, Без Челичен Прстен, Чаша Долна Облека

Simplmasygeni Градници Дозвола Лето Fall Спорт Секси Лесен Градник, Беспрекорна, Мали Гради, Без Челичен Прстен, Чаша Долна

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Лесен градник, беспрекорни, мали гради, без челичен прстен, чаша долна облека карактеристика : големина на Фитинг : сите производи погодни за вистински жени за да се осигура дека секој производ има најдобро вклопување. Ако не сте сигурни за вашата големина, ве молиме погледнете ја табелата со големини.Лесен, собран, без челичен прстен, удобна и пријателска за кожата ткаенинамакронска боја, еластична мала долна облека за врзување прашкаст, дизајн што дише, нека имате подобро искуство.Вградена подлога за долна испакнатина што ја крева И обликува Содржината на пакетот : 1*Дамите бразизираат ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Супер меката ткаенина се чувствува мазна наспроти кожата,флексибилните материјали создаваат добро дефиниран раб, кој е скриен под облеката,флексибилното вклопување ви носи удобно искуство цел ден. Како воопшто да не носите градник, само подобро. МОДЕРЕН ДИЗАЈН : дизајнот на овие градници го поправа ременот на рамото во соодветна положба, со уникатна декорација или елегантно совпаѓање на боите. Покрај тоа, неговиот висок раб, полни чаши, широки ремени за рамо и мазен грб ве тераат да одите во првите редови на модата и да имате добро чувство за искуство. НАТПРЕВАР : овој градник може да се совпадне со нашата модерна долна облека за да постигнеме беспрекорна удобност од ден на ден. Оваа долна облека можете да ја носите на танци, забави, плажи, патувања и спортови за да ви биде удобно цел ден. СОВЕТ ЗА ГОЛЕМИНА : препорачуваме да земете една големина нагоре за целодневна удобност. Ако помеѓу две големини, изберете поголема големина. Сите брендови имаат водичи со различна големина, затоа не заборавајте да се повикате на нашата табела со големини за да го добиете најдоброто вклопување. НЕГА НА ОБЛЕКА : ладно миење во Машина со слични бои, внатре кон надвор ако е украсено. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Не железо декорација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката