• Новак
Транспарентни Налепници За Налепници На Тениско Топче Премиум Водоотпорни Налепници За Винил Налепници За Додаток За Лаптоп Телефон Шлем За Прозорци За Автомобил

Транспарентни Налепници За Налепници На Тениско Топче Премиум Водоотпорни Налепници За Винил Налепници За Додаток За Лаптоп

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО На КЛИЕНТИТЕ Испорака : Доцните нарачки (над 48 часа од датумот на испорака преку е-пошта) ќе се кредитираат 100% од почетната вредност на нарачката. Производ : дали има проблем со квалитетот на предметот што го нарачавте, ви недостасува ставка или ви е доставена погрешна ставка? Ние ќе го замениме предметот бесплатно на нашата следна испорака во вашата област, или кога производот ќе стане достапен. Цена : ние се гордееме со обезбедување квалитетни производи по фер и конкурентни цени. Ништо не прави посреќни од среќен клиент! ТАБЕЛА ЗА ГОЛЕМИНА НА НАЛЕПНИЦИ Налепници За Прозорци На Возила : препорачана големина 5-14". Варира во зависност од областа на возилото и поставеноста.Налепници за лаптоп : препорачана големина 3" - 6 "Ipad Или Таблет Налепници : препорачана големина 3" - 5 " Iphone Или Телефонски Налепници : е - препорачана големина 1,8" - 3" Налепници За Поштенско Сандаче : 6"W до 7"W во ширина. Варира во зависност од големината на поштенското сандаче. Пиво Кригла Налепници : 3 " до 4.5". Варира во зависност од големината на криглата за пиво. Пиење Стаклени Налепници : 1.8 " до 3.5". Варира во зависност од големината на стаклото. Кафе Кригла Налепници : 1.8 " до 3.5". Варира во зависност од големината на криглата. Вино Стакло Налепници : 1.8 " до 3.5". Варира во зависност од големината на стаклото. ПРЕПОРАЧУВАМЕ ДА ЈА ИЗМЕРИТЕ ПОВРШИНАТА НА АПЛИКАЦИЈАТА ПРЕД КУПУВАЊЕТО. Боја : Метална Сребрена Големина : 4.8 "х 4.8". Задно лепило за надворешна апликација-Исечете во Форма и Претходно маскирани со Лента за Пренос. Можете да го користите за украсување лаптопи, компјутери, шишиња со вода, хидрофлака, бележници, тетратки, списанија, багаж, скејтборди, сноуборди, велосипеди, автомобили и многу повеќе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката