• Новак
амуса Женска Еднобојна Печатена Тркалезна Врата Со Долг Ракав Лабава Памучна Постелнина Врв со кратки ракави за жени

амуса Женска Еднобојна Печатена Тркалезна Врата Со Долг Ракав Лабава Памучна Постелнина Врв со кратки ракави за жени

Rating 
DEN 79.84

Достапност
Производот е достапен

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 97см/38.19" Должина : 69см/27.17" Ракав : 54см/21.26"Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 102см/40.16" Должина : 68см/26.77" Ракав : 55см/21.65"Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 107 CM/42.13" должина : 69cm/27.17" ракав : 56cm/22.05"големина : xl сад : 12 Велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 112cm/44.09" должина : 70cm/27.56" ракав : 57cm/22.44"големина : xxl сад : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 117СМ/46.06" должина : 71см/27.95" ракав : 58см/22.83"големина : хххл сад : 16 велика Британија : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 122СМ/48.03" должина : 72см/28.35" ракав : 59см/23.23"големина : ххххл сад : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 БИСТА : 127СМ/50.00" должина : 73см/28.74" ракав : 60см/23.62"големина : хххххл сад : 20 велика БРИТАНИЈА : 24 ЕУ : 50 БИСТА : 132см/51.97" должина : 74см/29.13" ракав : 61см/24.02"ве молиме проверете ја табелата со големини Пред Нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Материјал : 90%катјон и 10% Спандекс.Добра еластичност, мека, удобна и топла. Карактеристики : Врат На Екипажот,Лабаво Вклопување,Печатен Пуловер,Секојдневен Стил, Ве прави мода Во Оваа Комбинација На Бои за мешање Colors и зима - Овој преголем дуксер,на позадината на еднобојна боја, оди со уникатно секојдневно црно печатење.Оваа комбинација не носи огромно визуелно влијание,туку и го прави овој дуксер полн со карактеристики. Овие меки дуксери со вратот на екипажот се изработени од ткаенина со врвен квалитет. Ќе се чувствувате удобно дури и да го носите без долна кошула. НЕГА за ПЕРЕЊЕ : машинско перење или миење раце во ладна вода, без инсолација, без белење, не загревајте суво. Информации за производот : Пол : Женски Должина : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно и миењето раце и миењето машини се Во РЕД Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Нацртајте ги вашите работи со оваа стилска нова Кошула која е совршена за секоја пригода!. Уживајте во удобноста и модата во исто време со оваа уникатна маица р. Натпревар : женските врвови лесно се совпаѓаат.Можете да изберете фармерки, шорцеви, хеланки, панталони или здолништа. Повод : женски кошули со кратки ракави за жени погодни за секојдневни, шопинг, запознавање, улица, канцеларија, работа, на отворено, училиште, дневна облека итн. Забелешка : Изберете точна големина од нашиот опис, ќе добиете слатки врвови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката