• Новак
Б91хз Костими За Пливање За Жени Ново Танкини Рамен Агол Конзервативно Здолниште Солидна Голема Големина Костим За Капење Бикини Танга Црна,М

Б91хз Костими За Пливање За Жени Ново Танкини Рамен Агол Конзервативно Здолниште Солидна Голема Големина Костим За Капење Бикини

Rating 
DEN 543.84

Достапност
Производот е достапен

2023 Нов Танкини Рамен Агол Конзервативно Здолниште Солидна Голема Големина Костим За Капење Бикини Танга 2023 Нов Танкини Рамен Агол Конзервативно Здолниште Цврст Костим За Капење Со Големи Димензии. Материјал : Најлон, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 354гр. големина На Пакетот : 15х15х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Пакетот содржи : 1 ПАРЧИЊА костим за капење. Материјал : Изработен од висококвалитетен полиестер, не ја повредува кожата, мека и удобна. Прилика : внатрешен базен, надворешен базен, плажа, имајте одличен одмор со вашите деца, семејство!. Облека Нега : Рачно Миење и Висат Сува. Се препорачува Употреба На Ладна Вода. Не Користете белило. Ветување за услуга : ако конечно имате проблем во процесот на употреба, ве молиме контактирајте не прво, ние ќе ви го дадеме најдоброто решение!Вклучувајќи враќање или наплата за кој било квалитет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката