• Новак
Мијаилима Сини XL Маици За Женски Печатени Маици Ракави Обични Кратки Врвови Летна Модна Маичка V Вратот Женска Женска Блуза

Мијаилима Сини XL Маици За Женски Печатени Маици Ракави Обични Кратки Врвови Летна Модна Маичка V Вратот Женска Женска Блуза

Rating 
DEN 207.84

Достапност
Производот е достапен

71"Size : SUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 96cm/37. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-2150 Дена За Да Го Добиете Пакетот.13"XXL162046120cm/47.Сезона : Лето✿Полиестер, Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што ќе добиете : 1xwomen Tops Fit : Одговара на ture size Size USUKEUBust Length S8123896cm/37. Одлично за временските услови.71" Печатени Маица Ракав Повик Кратки Врвови Лето Мода Tee V Вратот Женска Блузакарактеристики : Материјал : Полиестерстил : Повик, Мода ✿Функција : екипажот-вратот, краток ракав, печатење, контраст боја жените лабава маица.24"Length : 76cm/29.✿Дизајн : оваа симпатична дама маици е симпатична со симпатична печатење. Достапно Од Залиха, Брза Испорака.52 "Должина : 72см/28. Големина : XL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 114cm/44.88"Length : 74cm/29.Пол : Женски Повод : Дневно, Моден Материјал : Полиестер✿Карактеристика : екипажот-вратот, краток ракав, печатење, контраст боја жените лабава маица.92"Size : XXXLUS : 18 UK : 22 EU : 48 Bust : 126cm/49.92"XXXL182248126cm/49.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката