• Новак
Јакна, Комплетни Делови Едноставни За Ракување За Внатрешни Работи

Јакна, Комплетни Делови Едноставни За Ракување За Внатрешни Работи

Rating 
DEN 383.84

Достапност
Производот е достапен

Вовед : Оваа Јакна За Спасување Од Полиестерска Пена Ј04 со Свирче мора да биде неопходност кога имате некои возбудливи спортови, како што се џет скијање, пловење, сурфање, риболов на вода или учество во . Усвојувајќи пени СО ВИСОКА пловност ЕВА, нашата елек за спасување може да издржи тежина до 110 килограми. Тој е опремен со светли прозрачни ремени на рамената, така што тимот може лесно да го открие во вода. И прилагодливиот дизајн на половината им овозможува на многу луѓе удобно да го носат. Покрај тоа, уникатните ремени за меѓуножје ја прават елекот за спасување тесно да се вклопи со телото додека внатрешните приклучоци ви овозможуваат лесно да ги исцедите водата и воздухот. Вие најдобро друштво во водни активности! Карактеристики : 1. Прифатете ја ева пени со висока пловност и може да издржи тежина до 110 килограми2. Опремени со светли прозрачни ремени на рамената, лесно се наоѓаат во вода3. Прилагодливиот дизајн на половината им овозможува на многу луѓе да го носат удобно4. Уникатни ремени за меѓуножја5. Внатрешните приклучоци ви овозможуваат лесно да ги исцедите водата и воздухот6. Неопходност кога имате некои возбудливи спортови, како што се џет скијање, пловење, сурфање, риболов на вода или учество во 7. Свирче Е Спецификации : 1. Боја : Зелена2. Материјал : Полиестер, Пена3. Големина : С4. Тежина : 21,65 мл / 600 г5. Должина : 21.65 " / 55 См Пакетот Вклучува : 1 Х Елеци За Спасување со Свирче .ванг-уреди-текст{ фонт-семејство : "Arјал"!важно;}.ванг-уреди-текст табела { граница-врв : 1px цврст #000; граница-лево : 1px цврст #000;}.ванг-уреди-текст табела тд,.ванг-уреди-текст табела та { граница-дното : 1px цврсто #000; граница-десно : 1px цврсто #000; баласт : 3px 5px;}.ванг-уреди-текст табела та { текст-усогласување : центар;} Усвојте ева високи пловни пени и може да издржи тежина до 110 килограми. Прилагодливиот дизајн на половината им овозможува на многу луѓе удобно да го носат. Опремени со светли прозрачни ремени на рамената, лесно се наоѓаат во вода.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката