• Новак
Црвена Кап® Машка Специјализирана Работна Панталона

Црвена Кап® Машка Специјализирана Работна Панталона

Rating 
DEN 463.52

Достапност
Производот е достапен

Оваа специјализирана работна панталона има способност да ослободува почва, храна, маснотии и други дамки за време на перењето, така што вашите работни панталони се свежи и чисти секој пат кога ви се потребни. Без копчиња, ќе користите појас поставен од папка со штекер и затворање со кука и очи за да одговараат. Свиткајте ги хартиите и приборот во предните џебови во стилот на гасена боја или два џебови за колкови и започнете со работа. Нема копчиња значи помалку поправки и дополнителна заштита. Технологијата Touchtex обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки со уште помека рака. Многу џебови за складирање на алатките на трговијата. Не-пилула заврши. Ги исполнува барањата за преработка на храна. Индустриски перење пријателски.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката