• Новак
Ѕид-Платно Ѕид Уметност-Токио Кула - Галерија Заврши Модерна Домашна Уметност

Ѕид-Платно Ѕид Уметност-Токио Кула - Галерија Заврши Модерна Домашна Уметност

Rating 
DEN 879.84

Достапност
Производот е достапен

wall26 понудете 100% гаранција за задоволство на клиентите, ве молиме слободно контактирајте не доколку сте сретнале какви било проблеми. Висококвалитетно печатено платно испружено и споено до издржливи рамки отпорни на смалување. Гикли со висока дефиниција модерно платно печатење уметнички дела, совршен подарок за вашите роднини и пријатели на роденден, ден на свадбата, годишнина, фестивал итн. Совршен ѕид украси слики за дневна соба, спална соба, кујна, канцеларија, хотел, трпезарија, бања, бар итн. Испружени и врамени, подготвени за закачување за украси на домот. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : поради проблемите со приказот на мониторот, актуелните бои на ѕидната уметност на платно можеби малку се разликуваат од сликите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката