• Новак
Грофри 1пар Изолирани Ракавици Од Говедска Кожа Изолирани Од Пламен Заштитен Капак За Кампување Кафе

Грофри 1пар Изолирани Ракавици Од Говедска Кожа Изолирани Од Пламен Заштитен Капак За Кампување Кафе

Rating 
DEN 353.12

Достапност
Производот е достапен

Опис : Под заштита на ракавиците, можете да избегнете изгореници, гребнатини. Со добра изработка, не е лесно да се деформира или оштети.Она што ракавиците можат да го понудат е тоа што може да се користи како ракавици за микробранова печка дома, ракавици за скара за кампување на отворено и заштитни ракавици за заварување за време на работата.Изработени од говедска кожа и полиестерски материјал, ракавиците се отпорни на абење и издржливи.Постојат многу бои за да изберете from.It погоден е за кампување, пешачење, лов, патување и дома итн.Име на предметот : Ракавици Материјал : Полиестер, Кравјакарактеристики : Отпорен На Висока Температура, Против попарување, отпорен на Пламен, Изолиран. Боја : Жолта, Вино Црвена, Портокалова, Кафеава. Големина : Една Големина. Температура отпорна на топлина : 250 Степени Детали : Жолто/Вино Црвено : 25,5 см х 11см/10,04 "х 4,33" (Прибл.) . Портокалова/Кафеава : 34,5 см х 18,5 см/13,58 "х 7,28" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Пар Ракавици Под заштита на ракавиците, можете да избегнете изгореници, гребнатини. Со добра изработка, не е лесно да се деформира или оштети. Она што ракавиците можат да го понудат е тоа што може да се користи како ракавици за микробранова печка дома, ракавици за скара за кампување на отворено и заштитни ракавици за заварување за време на работата. Изработени од говедска кожа и полиестерски материјал, ракавиците се отпорни на абење и издржливи. Постојат многу бои од кои можете да изберете. Таа е погодна за кампување, пешачење, лов, патување и дома, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката